Zoznam richtárov, presedov MNV a starostov obce

Richtári (od roku 1927 starostovia):

1911 – 1913    Štefan Mihalík

1913 – 1915    Peter Seleš

1915 – 1921    Štefan Mihalík

1921 – 1924    Matej Funta

1924 – 1928    Adam Krajčík

1928 – 1932    Štefan Kolka

1932 – 1935    Karol Kolník

1935 – 1939    Adam Krajčík

1939 – 1945    Štefan Vašina (vládny komisár)

Predsedovia MNV:       

11.04.1945 – 13.08. 1945  Ján Kúdela

14.08.1945 – 08.11.1945   Rudolf Pecár

09.11.1945 – 01.08.1946   Jozef Čierny

02.08.1946 – 25.02.1948   Ján Krajčík

26.02.1948 – 28.10.1949   Jozef Čierny

29.10.1949 – 06.04.1950   Štefan Rybnikár

07.04.1950 – 22.05.1952   Anton Rybanský

23.05.1952 – 12.10.1952   Peter Macho

13.10.1952 – 23.07.1953   Jozef Hudeček

24.07.1953 – 30.07.1960   Štefan Chromý

31.07.1960 – 25.07.1964   Viliam Kolka

26.07.1964 – 26.11.1965   Michal Bolla

27.11.1965 – 20.05.1968   Gustáv Hertel

21.05.1968 – 01.09.1969   Rudolf Krumpár

02.09.1969 – 22.11.1971   Pavol Stanček

23.11.1971 – 23.07.1981   Anton Rybánsky

24.07.1981 – 30.11.1990  Jozef Líška

Starostovia:

01.12.1990 – 30.11.1994   Viliam Kolka

01.12.1994 – 31.12.2002   Jozef Líška

01.01.2003 – 30.12.2006   Ing. Juraj Rybnikár

31.12.2006 –                        Mgr. Michal Toman

Zverejnené 8. marca 2021.
Upravené 16. marca 2021.